BESRAMNA KRAĐA U PO BELA DANA: Vlasnik beogradskog butika objavio snimak kao upozorenje (VIDEO)

U jednoj beogradskoj radnji u četvrtak 8. 04. dogodila se neobična krađa.

Na videu koji je vlasnik objavio na internetu vidi se kako dve osobe ulaze u radnju i nakon kraćeg "razgledanja", uzimaju torbicu sa police.

Neki od komentara na društvenoj mreži: “Samo "gospoda" i krade, neko ko nema neće ni ukrasti u 99% slučajeva”, “Nažalost samo će gore biti” , “Strašno”, “Ajoj...sramota živa”, “Zaista nije u redu da se krade”, “Ali, zar ovo niste mogli da rešite na kulturniji i legalistički način?” sam su neki od komenata ispod snimka okačenog na Instagramu.

NAJBRŽE NOVOSTI DANA U SRBIJI │ NAJNOVIJE VESTI

Novine danas nisu kao ranije. Pregled dnevne štampe se obavlja na internetu, online je budućnost. Zato, današnje vesti iz Srbije i sveta potražite direktno na Politika Ekspres dot net. Poslednji pravi tabloid u Srbiji. Najnovije vesti dana iz Srbije i sveta, najcitaniji tekstovi koji te mogu zanimati u toku dana uz izbor urednika, novinara i redakcije portala

Novosti dana Politika Ekspres 

Ekspres Politika predstavlja online magazin sa osvrtom na dnevno političku situaciju u Srbiji i svetu. Ovaj online news portal nije ni u kakvoj vezi sa kompanijom Politika AD koja se bavi izdavanjem magazina: Bazar, Politikin Zabavnik, Ilustrovana Politika, Viva, Svet kompjutera, Mali Politikin Zabavnik, Enigmatika i Razbibriga, kao i dnevnih novina Politika i Sportski žurnal, a koje izlaze pod firmom Politika novine i magazin. Politika Ekspres Online predstavlja poslednji pravi tabloid u Srbiji koji se nalazi među TOP 50 najčitanijih sajtova u Srbiji