Dečak je u nedelju s ocem i mlađim bratom prelazio ulicu na pešačkom prelazu, kada je na njih naleteo automobil, a vozač je pobegao s lica mesta
U ulici Marijane Gregoran na Karaburmi i jutros stoje okupljeni građani kako bi izrazili tugu zbog devetogodišnjeg dečaka koji je poginuo u udesu u toj ulici, kao i nezadovoljstvo što je vozač koji ga je automobilom udario na slobodi.
Protest je počeo sinoć, a vest da je preminuo dečak sa Karaburme, koga je u nedelju automobilom udario vozač, pa pobegao s mesta nesreće, na ulicu Marijane Gregoran na Karaburmi je izvela nekoliko stotina žitelja tog beogradskog naselja.
Voditeljka Televizije Prva je jutros u Jutarnjem programu, tokom izvešatavanja sa lica mesta, javljanje završila plačući.
Pogledajte.
Naime, dečak je u nedelju s ocem i mlađim bratom prelazio ulicu na pešačkom prelazu, kada je na njih naleteo automobil, a vozač je pobegao s lica mesta.
Osumnjičeni koji je pokosio dvojicu dečaka na pešačkom se brani sa slobode.
Sudija za prethodni postupak mu je odredio zabranu napuštanja boravišta i oduzimanje vozačke dozvole. Na ovo rešenje i odbrana i tužilaštvo imaju pravo da se žale krivičnom vanpretresnom veću suda.