Odličan stan na prvom spratu, 2.5 soban, polu prazan 70m2 na Konjarniku, opština Voždovac.
Izdaje VLASNIK 064/617-1427
Odmah useljiv stan na Medakoviću, Voždovac, sa terasom, 1.5 soban i 42m2. Stan je namšeten i cena je 220e. Grejanje na gas.
Izdaje VLASNIK 069/346-7028
Izdajem jednosoban stan 37m2 u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u ulici Vojvode Brane. Stan je namešten, poseduje CG, kablovsku TV, internet, interfon s kamerom i nalazi se na I spratu. Lociran je blizu svih tehničkih kao i pravnog fakulteta, a u neposrednoj blizini Djeram pijace.
Podoban je za dve osobe ili par. Cena je 200 eura.
065 95 60 582
063 386 127
Stan u Sarajevskoj ulici(gleda na dvorišite), sređen i namešten. TA grejanje, ima klimu, telefon, internet i kablovsku televiziju. Plaćanje je za mesec unapred plus depozit.
Stan izdaje VLASNIK tel. 064/280-1097
Stan u odličnom stanju, vredi pogledati, blizina saobraćajnog fakulteta, politićkih nauka i fona. Prevoz tramvajem i autobusom.
Stan izdaje vlasnik 060/740-1001
Novine danas nisu kao ranije. Pregled dnevne štampe se obavlja na internetu, online je budućnost. Zato, današnje vesti iz Srbije i sveta potražite direktno na Politika Ekspres dot net. Poslednji pravi tabloid u Srbiji. Najnovije vesti dana iz Srbije i sveta, najcitaniji tekstovi koji te mogu zanimati u toku dana uz izbor urednika, novinara i redakcije portala
Ekspres Politika predstavlja online magazin sa osvrtom na dnevno političku situaciju u Srbiji i svetu. Ovaj online news portal nije ni u kakvoj vezi sa kompanijom Politika AD koja se bavi izdavanjem magazina: Bazar, Politikin Zabavnik, Ilustrovana Politika, Viva, Svet kompjutera, Mali Politikin Zabavnik, Enigmatika i Razbibriga, kao i dnevnih novina Politika i Sportski žurnal, a koje izlaze pod firmom Politika novine i magazin. Politika Ekspres Online predstavlja poslednji pravi tabloid u Srbiji koji se nalazi među TOP 50 najčitanijih sajtova u Srbiji