Po jutru se dan poznaje! Ljubav Lune Đogani i Slobe Radanovića danas prosto cveta.
Od samog početka dana, oboje su nasmejani, srećni, vidno raspoloženi i svaki trenutak koriste da budu jedno drugom u blizini. Konačno su, makar na kratko, rešili svoje probleme i nesuglasice zbog Slobine i dalje zakonite supruge Kristine Kije Kockar.
Naime, oni su popodne rešili da provedu zajedno i osamljeni. Ražmenjivali su nežnosti, poljupce, zagrljaje...Međutim, kada su krenuli da pričaju o nekim obiljnijim stvarima što se tiče opšteg obrazovanja, čini nam se, da se Lunino rapoloženje naglo promenilo i da je bila itekako posramljena.
Luna je pre svega priznala da je čak deset puta polagala vozački ispit, iako je dobro naučila da vozi tvrdi da su je obarali na najvećim sitnicama. A onda kao vrhunac svega Sloba je upitao Lunu koliko je devet puta pet, ali ona nije znala odgovor.
Zatim su krenuli da razgovaraju o automobilima, na šta je Luna dala komentar da automobili marke "Porsche" mogu da budu samo crne boje.
Sloba se na sve to smeškao, ali šta je bilo u njegovoj glavi i šta je pomislio, to će ostati velika tajna.
